Арматура для бетону, залізобетону


створити замовлення
Прайс лист

Більшість сучасних споруд зводиться із застосуванням залізобетону та, звичайно ж, арматури. Арматура – це сталеві елементи або цільні каркаси, занурені в бетон, що застосовуються для підсилення конструкції, а також для збільшення її міцності та зниження ваги. Сталева арматура для залізобетону має ряд переваг: гнучкість, надійність, міцність, довговічність, стійкість до деформації.

Арматурна сталь класифікується за профілем, способом виробництва й застосуванням. У першому випадку розрізняють гладку арматуру і арматуру періодичного профілю. За способом виробництва арматурну сталь поділяють на холоднокатану й стержньову.

Методи підвищення якості арматури для бетону

Для максимально ефективного використання арматури вона може бути піддана термічній обробці чи термічному зміцненню. Перший метод дозволяє змінити структуру металу та підвищити межу текучості сталі – після зміцнення ця межа збільшується майже на 30%.

Існує ще один спосіб покращити якість сталевої арматури для залізобетонних конструкцій – застосувати термомеханічне зміцнення. Завдяки йому міцність виробу зростає на 30% й більше. Окрім того, покращення механічних якостей сталі, що пройшла термічну обробку чи термомеханічне зміцнення, надає можливість зекономити арматуру в бетоні до 40%.

Арматура від компанії «Стальсервіс»

Ми пропонуємо широкий асортимент арматури різних класів і профілів. Ви можете без жодних проблем купити сталеву арматуру для залізобетонних конструкцій високої якості за кращою ціною. Щоби отримати допомогу у виборі продукції та вирішенні інших питань, пов’язаних з купівлею металопрокату, будь ласка, звертайтеся до менеджерів компанії «Стальсервіс».  

Українська