Добірні елементи


створити замовлення
Прайс лист

Добірні елементи покрівлі призначені для захисту і загального декорування покрівельних конструкцій. Вони забезпечують герметизацію стиків, запобігаючи проникнення вологи і пилу в підмет простір, підвищують рівень теплоізоляції, а також формують закінчений архітектурний образ.

Виготовляються добірні елементи з з металевого листового прокату з оцинкованим покриттям за ГОСТ 14918-80 і з полімерним покриттям по ГОСТ Р 52146-03; товщина сталевих листів складає 0,45-0,5 мм. Надійним захистом від зовнішніх впливів служить оцинкована поверхня та / або шар полімерного покриття, яке вибирається за каталогом RAL, що дозволяє підбирати необхідне колірне рішення відповідно до дизайну будівлі. У представленому асортименті ви можете знайти такі варіанти полімерного покриття:

  • PEMA (Polyester matt) — надійний вибір для створення стійкої до впливу навколишнього середовища покрівлі; відмінно витримує вплив негоди, протистоїть корозії; матова поверхня проявляє відмінні декоративні якості;
  • PE (Polyester) — стійке до дії корозії і перепадів температур глянсове покриття; не накопичує бруд і пил на своїй поверхні.

Види добірних елементів покрівлі

Серед добірних елементів представлені такі:

  • планки карнизні і фронтонні;
  • куточки і ендови — елементи для захисту та оформлення внутрішніх і зовнішніх кутів, наприклад, кутова планка коника даху;
  • планки примикання;
  • різні відливи для відведення потоків води, в тому числі відливи віконні;
  • снігозатримувачі.

Ми пропонуємо як стандартні варіанти добірних елементів покрівлі, так і нестандартні форми виробів, які можуть бути виготовлені в індивідуальному порядку за ескізами замовника. Краще сполучення ціни і якості, компетентний персонал і зручна доставка по Києву, області і всієї України — це те, що ми готові запропонувати кожному клієнту.

Українська