Металочерепиця

Металочерепиця – високотехнологічний покрівельний матеріал, який широко використовується в різних видах будівництва завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам.

Металочерепиця, замовити яку можна зараз в широкому асортименті, має наступні основні переваги, як порівняно малу питому вагу (близько 5 кг на 1 кв. М), простота монтажу, естетичність зовнішнього вигляду. Володіючи такими перевагами, цей покрівельний матеріал якої при цьому порівняно невисока, швидко завоювала популярність.

Технологія, за якою ведеться виробництво, передбачає профілізацію (попередньо оцинкованого та покритого захисно декоративним полімерним шаром) тонколистового металу методом холодного тиску.

Простота монтажу і легкість конструкції, що монтується – одне з головних переваг металочерепиці.

Слід також згадати про широкий вибір кольорів і гідний зовнішній вигляд цього матеріалу, здатного надати будівлі європейський стиль.

Металочерепична кладка добре зарекомендувала себе в різних кліматичних умовах. В Україні кілька кліматичних зон: від субтропічній до степової. Цей матеріал стійко переносить різкі перепади температур, не боїться тривалих морозів або спеки, їй не страшний дощ, сніг або навіть град.

Продаж металочерепиці в Україні

Металочерепиця стала популярною в Україні відносно недавно. В кінці минулого століття цей покрівельний матеріал стали експортувати із Західної Європи, а пізніше було налагоджено його виробництво і в нашій країні.

Цей будівельний матеріал швидко завоював ринок України і всього світу завдяки своїм зовнішнім виглядом. Навіть поблизу він дуже правдоподібно імітує натуральну керамічну черепицю. При цьому виробники пропонують різноманітну гаму кольорів даного покриття і різні профілі, надає широкі можливості для дизайнерів фасадів і архітекторів, а також ще більше збільшує популярність металочерепичного покриття. Продаж цього матеріалу здійснює безліч компаній, тому придбати її в будь-якому іншому місті не складає труднощів.

Металочерепиця в Києві

Металочерепиця є технологічною «сестрою» іншого популярного матеріалу – профнастилу. На відміну від останнього, вона має більш вузьке застосування, тобто використовується тільки в якості покрівельного покриття. Однак, вона виготовляється з більш складною технологією. Вартість її стандартно трохи вище ціни на профнастил, але в окремих випадках їх вартість може бути практично однаковою. Вартість металочерепиці визначається товщиною використовуваного металевого листа, а також матеріалом і кількістю шарів покриття.

Товщина листа може бути від 0,4 до 0,7 мм, як правило, це 0,5 мм. Більш товстий метал міцніше, однак він важче і, звичайно ж, дорожче.

Дуже важливо якісне покриття: чим більше шарів захищає метал профільованого листа, тим надійніше і довговічніше кінцевий продукт.

Для первинного покриття профільованого листа металочерепиці використовують такі види металевих складів:

цинк;
алюмоцинк (спеціальний сплав алюмінію і цинку)
алюмокремній;
железокремніевое покриття і ін
Як декоративно захисного покриття використовуються шари з таких полімерів, як

  • поліефіри;
  • поліуретан;
  • акрилати;
  • полівінілденфторід;
  • пластизоль.

Дорожча і якісна композитна металочерепиця має верхнє покриття з натуральної кам’яної крихти, що надає їй додаткові тепло- і шумоізоляційні властивості.

Металочерепиця дуже легка в порівнянні з такими традиційними покрівельними покриттями, як шифер, керамічна черепиця. Питома вага її – близько 5 кг / м2, в той час як керамічна черепиця важить 38-40 кг / м2, шифер – 10-15 кг / м2.

Завдяки низькій вазі, міцності і певної гнучкості, металочерепиця проста в монтажі, проте вимагає навичок роботи з нею і спеціальних інструментів.

Головним недоліком цього матеріалу вважається шум від дощу, так званий «ефект барабана». Цей ефект частково забирається завдяки використанню м’яких або пористих шарів покриття у вигляді зернистого поліестеру або вже згаданої кам’яної крихти. Також шуму можна уникнути, застосовуючи ізоляційні матеріали та забезпечивши якісний монтаж.

Якщо ви не будете нехтувати правилами монтажу металлочерепичной кладки, то ця дах буде радувати ваше око прекрасним весняним видом довгі роки.

Компанія «Стіллар» пропонує придбати якісну металочерепицю за вельми привабливою ціною. Ви можете ознайомитися з представленим асортиментом продукції, а також оформити доставку в Київ, Донецьк, Харків, Одесу та інші нашої країни.